kajicek94

Znáte nějaký film s agentama?

Dobrý den, znáte prosím nějaký film s agentama, tajná služba, atd? Viděl jsem: Johny English , agent 007, Mission: Impossible – myslím něco na způsob těchto filmů… Děkuji za odpověď
Doplňuji:
Dobrý den, už jsem ty v seznamu dokoukal 🙂 – znáte prosím další které nejsou uvedeny v seznamu nahoře a v odpovědích? Předem děkuji za odpověď

Nejlepší odpověď
anonym

Konec agenta W4C prostřednictvím psa pana Foustky

Další odpovědi
mosoj

Seriál Třicet případů majora Zemana. Agent Hradec. Člověče ale na bonďáka nemá, je chudý.

Pepa25

Super seriál (dává i ČT v češtině ) se jmenuje MI5 (v anglickém originále Spooks). Je to z prostředí britské tajné služby …

andyana

Co třeba: agent v sukni : )

quentos

což třeba Akta X

Omnipotence

Muži v černém, muži v černém 2 a muži v černém 3.