England1522

znáte nějaký film který se odehrává na vojenské škole?

Doplňuji:
budu rád za každý komentář. :)

Nejlepší odpověď
anonym

Top Gun…
;-D

Další odpovědi
magorvkleci

jenom odhaduju, protože už si přesně nevzpomínám, ale aspoň snad částečně…
Full Metal Jacket 1987
Večerka 1981
Top Gun 1986
Evropa, Evropa 1990
Hvězdná pěchota 1997 :)

Doplňuji:
a hele, tady
http://filmy.show­biz.cz/vyhleda­vac/vojenska-skola/

briketka10

tento je výborný :
http://www.csfd­.cz/film/31549-hamburger-hill/
James Caviezel, Sean Penn, Adrien Brody, George Clooney,
John Cusack, Woody Harrelson, Nick Nolte, John C. Reilly,
John Travolta
tenhle film nevím, jestli jsi viděl hráli v něm tito herci
Tenká červená linie..
http://avmani­a.e15.cz/10-nejlepsi-valecne-filmy-aneb-o-valce-pravdive/ch-4237#articleStart
Doplňuji:
sassane

hlavně jsi žádné nové neuvedl a
Hamburger Hill je z prostředí, kde
se zaučují nováčci do války :)
další filmy jsou podobné, tak si
může vybrat..

sassan

briketko10 on se ale neptal na válečné filmy ale na takové filmy co se odehrávají na vojenské škole .-)

Ty co bych jmenoval já už tu uvedeny jsou ☹
Doplňuji:
briketko10 jestli ty samu sebe dodatečně doplnujěš a to nikoli s cílem odpovědět správněji ale spíš nějak negovat mou oprávněnou kritiku na tebe nesmíš se zlobit že udělám to samé.

Ani jeden z těch filmů co jsi uvedla neodpovídá zadání otázky(s největší pravděpodobností náhodnou výjimkou Olověné vesty která už navíc byla uvedena před tebou(a že jsou v některých z těch filmů nováčci to opravdu nepočítám,to má dost daleko od vojenské školi v požadovaném smyslu).
Ano máš pravdu že jsem žádný další film neuvedl-to proto že mě žádný jiný krom těch co už uvedeny byly nenapadl ale zlob se na mě jak chceš,myslím že je to lepší než udávat milné informace jako někdo jiný.Nakonec jsem si přece jen některé zde neuvedené vybavil:Tábor tygrů,Vojín benjaminová,Lam­pasy…a něco dalšího co mi ted zase vypadlo.Ne že bych byl sběratelem bodů ale zamrzí mě pokaždé když špatná odpověd vyfasuje víc „lajků“ než správná…

Mc Merkurion

a co český seriál Chlapi achlapci

briketka10

dobrý film podle skut.události je 9.rota
kde válčí ruští vojáci v Afghánistánu ..

briketka10

magorvkleci..

film Večerka jsem v noci stáhla a bezva
všichni moji oblíbení herci ještě mladí
díky :)