Avatar uživatele
davestejk

Znáte nějaký dokument o rozdělení Československa?

Zdravím, chtěl bych se zeptat – existuje nějaký dobrý dokument (nebo dokonce film) o rozdělení Československa? Vím, že je asi hromada knih, ale číst se mi nechce… :D :D (a sakra, jsem asi už v kategorii tupců :D) … třeba něco, co jde stáhnout a je zde třeba popsaný ten vývoj, kdy to upekli a tak… díky za tip ;) D.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 2326 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Neměli jsme se rozdělit

Nechápu, proč jste k otázce na dokument o rozdělení vkládal anketu, u níž chybí Jiná možnost.

Zkuste se podívat do odkazu, podobné utázky se pravidelně opakují, https://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=rozd%C4%9Blen%C­3%AD%20%C4%8Ces­koslovenska

Dokumentů je v Google dost, je ale lepší vybrat si sám ten, který vám vyhovuje.

https://www.go­ogle.cz/search?cli­ent=firefox-b&dcr=0&q=doku­ment+o+rozd%C4%9Blen%C­3%AD+%C4%8Ces­koslovenska&spe­ll=1&sa=X&ved=0a­hUKEwjG0qXGko­fYAhVFmbQKHSWEB­D8QvwUIJCgA&biw=1112­&bih=881

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Mc Merkurion

Měli jsme se rozdělit

… tak nevím, co s tím má společnýho ta blbá anketa, něco holt musím vybrat …
… které rozdělení máš na mysli: to během války, nebo to další?
… těch knih ale i vybornejch dokumentů je spousta (ptáš se jestli existujou, tak ANO) … a některý nemusíš ani stahovat, jsou volně k vidění na ČT nebo YT …

Upravil/a: Mc Merkurion

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Gestas

Měli jsme se rozdělit

Zkus Zánik Československa v parlamentu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Viki12

Měli jsme se rozdělit

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
luckykubrt

Neměli jsme se rozdělit

Klaus s Mečiarem to tak chtěli, EU zase chce federaci, já bych chtěl Visegrádskou čtyřku ještě s Polskem a Maďarskem. Osobně by mi ta federace nevadila za jiných okolností. Ale nevěřím multi-kulti společnosti, která toleruje islám. ☹

Upravil/a: luckykubrt

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Mc Merkurion

luckykubrt: … tak s tim křesťanským Polskem by jsme to teda ve federaci trhli >>> víš vůbec, co tam zaváděj za novoty?

před 2325 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
davestejk

Okej, díky za odpovedi… (myslel jsem po s. revoluci)…jo jo, uznávám, ta anketa byla zbytečná…

před 2326 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek