Michalrss

Znáte nějakou dobrou stránku, kde se dá objednat kvalitní polštářek s vlastním textem?

Ahojte, rád bych pro přítelkyni koupil polštářek ve tvaru srdce s vlastním nápisem. Mám strach, že potisk či vyšitý text nebude kvalitní nebo nebude na svém místě atd… Mohli by jste mi něco z vlastní zkušenosti doporučit? Opravdu mi záleží na tom, aby to vypadalo pěkně. Děkuji

Doplňuji: Zatím je mým favoritem stránka belabel.cz, máte s ní někdo zkušenost?

Odpovědi
Kepler

Já myslím, že ti to udělá každá firma, která se věnuje potiskům triček a dresů. Když dokážou tohle: http://www.trops-sport.cz/lehatko-s-potiskem-na-prani/, tak polštářek by neměl být problém. Vlastní zkušenost nemám, ale nějaká trička s potiskem na přání (na zakázku) mám a nejsou s nimi problémy (třeba odbarvování při praní apod.)

anonym

za 299 na www.siji.cz

Vetsinou delaji nasivky, ne potisky, ale umi i potisk

klepněte na tlačítko Vlastni firemni logo, uplne dole pak najdete zminku o moznem potisku