zjentek

Znáte nějaké zvíře, které ke žrádlu přistupuje s odporem či nevolí?

Takže i hmyz. Bo hmyz jsou zde ostatní zvířata.

Nejlepší odpověď
cappuccino

Ano, nas pes nezral urcity druh parku. Od te doby jsme je prestali kupovat.
Jednou jsme je zamrazili a pak rozmrazili a zjistili, ze ten pes ma pravdu! Byla to nejaka zcvrkla podivna hmota!!

Další odpovědi
Ametyst

Nemocná zvířata.

cappuccino

da ny: ja uz od te doby zadne parky nekupuju. Ale ty nemecke si obcas taky dam rada.

da ny

My psovi párky nedáváme vůbec,
ale cappuccino, má pravdu

Opékali jsme s kolegyní kdysi po turistické akci párky a buřty. Ona nemá čich
a chuťové buňky fungují, pak jinak.
Její kluci ta nechtěli jíst. Mamina se na ně zlobila.
Jejich pejsek od nich odvracel hlavu. Tak jsem ochutnala, nedalo se to jíst!
Zajímavé bylo, že stejný druh párků, zakoupených v Rakousku či Německu,
ve stejném řetězci, pes i kluci zbaštili. Je to 20 let 😉

da ny

Každé, kterému nabídneš něco, co mu nejede (zejména savci).