Europa

Znáte nějaké tábory pro nezvladatelné a problémové teenagery, máte s nějakými zkušenosti?

Kamarádka je tipická teenagerka, která stále dělá průšvihy. Poslední dobou to však přesahuje veškeré meze. Napadlo by mě, že bych jí pomohla tím, že bych na internetu našla letní tábory specializující se na nezvladatelné teenagery. Sama se mi svěřila, že si myslí, že by jí to pomohlo.

Nejlepší odpověď
Bedy

Pokud kamarádka sama chce, určitě bych jí nebránil, a naopak jí podpořil. Podle mého názoru by to i její rodiče ocenili.

P.S.: A huxa by šel první na řadu, že? Z tohoto bych si vážně srandu nedělal. Naše slova a činy jsou naší vizitkou.