znáte nejake rockove kapely ???? jake?

Doplňuji:
TAK napiš NE??? dyž jich znaš hodne to je mi k nicemu ja jich prave nekolik potrebuju,

Nejlepší odpověď
iceT

Teď ještě záleží,čemu kdo říká rock......

Další odpovědi
Babsi

Metallica, Led Zepelin, Nirvana, The Doors, Smookie, Aerosmith… atd.. stačí si to zadat do googlu, tyhlo jsou jen moje oblíbené..:D

dědapetr

Můžeš se podívat sem: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ka­tegorie:%C4%8Ces­k%C3%A9_rockov%C3%A9_sk­upiny

Kamionacka09

Guns'n roses,Kiss,Linkink park,Europe,Ram­mstein atd..

Rocker

Metallica,Guns n Roses,Hellowe­en,Gamma Ray,Scanner,A­pocalyptica,E­pica,Nightwish,Ka­melot,Sabaton,The­rion,Iron Maiden,Deep Purple,Skid Row,Pink Floyd,Led Zeppelin,Dire Straits,Evanes­cence,Manowar,Qu­een,Accept,Black Sabbath,Van Canto,Twisted Sisters,UFO,E­LO,Sonata Arctica,Motor­head,Warlock,Kis­s,Antichrisis,Bon Jovi,Europe,Sa­vatage,Opreth,Ham­merfall,AC/DC,Wit­hin Tempation,Arko­na,Wader,Luca Turilli,Cinde­rella,System Of A Down,Dream Theater,Blackhe­arts,Powerwol­f,Crematory,Me­at Loaf,Rata Blanca,Bonfire,Si­renia,Dark Moor.Z naších třebaTitanic,Vi­tacit,Citron,Kre­yson,Tublatan­ka,Kern,Metalin­da,Arakain,Ro­ot,Toor,Hyste­ria,D.N.A.,Si­llent Hill,Sillent Avenger,Nanovor,Sa­gitarri,BSP,Ar­gema,Olympic,Clou­,Kabát,Škwor,Me­tanoon,Krleš,In­sania,Bratrstvo Luny,Blody Rose,Bagr,Motus,Tlus­tá Berta,Alkehol…Bude ti to stačit?

david22

Znám jich, kotě, spousty.
Doplňuji:
Red Hot Chili Peppers, Oasis, Guns N' Roses, Metallica, Jars of clay, Rolling Stones, Queen, Led Zeppelin …

Z českých kapel: Olympic, Kabát, Arakain, Lucie, Wohnout, Wanastovi Vjecy, Divokej Bill, Argema, Charlie Straight, Mandrage… atd.

quentos

jasně, plno. mezi mé nejoblíbenější patří The Cranberries, Puddle of Mudd, The Frames, The Rasmus či Bloodhound Gang, z českých pak Katapult. Mezi osobně již méně, ale stále oblíbené např. Deep Purple či Led Zeppelin
Doplňuji:
Rocker: o několika z nich, jež uvádíte, jsem taky uvažoval, zda je zde neuvést, ale nakonec došel k závěru, že s rockem mají máloco společného. Např. Nightwish spíš inklinují k metalu, Dire Straits k modernímu country.