kvik33

Znáte nějaké online úložiště souborů zdarma? (na velikosti nezáleží)

Dobrý den,
jen tak pro info by mě zajímalo zda znáte nějaké online úložiště souborů zdarma.
Moc děkuji za odpověďi.
Dominik
dominikpeska@email.cz

Nejlepší odpověď
quentos

Dobrý den,

známe. Otázka už tu byla několikrát, používejte archiv. https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nova?questi­on=online+%C3%BA­lo%C5%BEi%C5%A1t%C4%­9B+soubor%C5%AF+zd­arma&category­Id=117
Já používám www.box.com, ale není pravda, že na velikosti nezáleží. U každého bezplatného online úžiště záleží na celkové velikosti nahraných souborů – od jisté hranice už to zdarma není (ale ta hranice se obvykle pohybuje v řádu GB).

Další odpovědi
jáára

Používám. Mega, OneDrive, Dropbox. Google disk.

Kepler

Jako úložiště pro fotky znám Rajče https://www.raj­ce.idnes.cz/

cochee

Nepoužívám, ale mám jej po ruce/v záloze: 4shared.com – ve free účtu máš 15 GiB prostoru a soubory do 2 GiB velikosti.

anonym

cloudové úložistě www.MEGA.nz dnes vychází nejvýhodněji, ostatní jsou nákladnější nebo mají striktnější limity. 50GB je tam zdarma …

Mc Merkurion

… ač se to nezdá, tak i takový Uložto je úložiště, a můžeš tam nahrát opravdu velké soubory, na velikosti opravdu nezáleží >>> oni se tím totiž krejou ohledně stahování filmů …