Avatar uživatele
Weroniq

znáte nějaké lepší antihistaminikum než Zyrtec?

Zyrtec mi narozdíl od Zodacu, Letizenu a ještě nějakého výrobku zabírá asi nejvíce – ale přesto mě pálí a slzí oči, občas kýchám, mám pálení v krku, tak se chci zeptat, jestli někdo nezkusil něco, co mu zabralo lépe (nechci kupovat naslepo, výrobků je hodně) jde jen o letní sennou rýmu, děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? chudst, Deli před 4655 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dědapetr

Mám od lékaře Xizal a kapky do nosu Livostin a pomáhá to.Dcera používá Analergin a Apo-Cetirizin.Ovšem je lepší navštívit lékaře alergologa.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
chudst

Doktora mi dala „Cezera“, ale je to jen na predpis. Mne to pomohlo, mam zatim nastesti ovsem „jen“ slabou alergii. Pokud na to trpite vic, zajdete si a poradte se s alergologem. Teta mela alergii na pyly a roztoce. Musela brat Zyrtec a nejake splichani do nosu skoro 4 roky. Ted se to konecne vyplatilo a ustoupilo to. (Tezko rict, jestli samo, nebo jestli to pomohlo; ale kdyz si zapomnela obcas Zyrtec a splichani doma, vypadala chudak naprosto mizerne.)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Deli

Užívám také Zyrtec, zabírá mi nejlépe.

Možná máte kombinovanou alergii a ani o tom nevíte, nechte se vyšetřit na alergologii, doporučí a předepíší Vám tam léky na míru. Ještě se Vám to vyplatí, on ten Zyrtec taky není z nejlevnějších, když si ho kupujete bez receptu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
robosobo

Alerid ten je také dobrý

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
žolik

Také mám tento problem,skuste FLONIDAN,vydáva se na lékařsky předpis,jsem moc spokojená,doma tím trpěl i můj syn od narození,dřív se léky testovali dneska už máte výběr,domluvte se z lékařem.

Zdroj: žolík

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ponytail

Přítel je spokojený s Flonidanem. Já zkušenost nemám. Když jsem se osypala po antibiotikách, zabral mi Zodac, dobrou zkušenost mám i s Cerexem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pokazdejinak

mě doktorka místo Zyrtecu předepisuje už roky Xyzal, ale přijde mi to stejné; v těhotenství jsem používala Livostin kapky do očí a sprej do nosu a taky se léto dalo přežít :)
osobně mi nejlépe zabírá úplně jiná věc – s dostatečným předstihem (v únoru, když nezapomenu) si nechám píchnout akupunkturu do uší – ale to rozhodně chce odborníka ;) když to opravdu stihnu včas, mám celé léto pokoj, bez nějakých prášků, prostě pohoda

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vera12

dobrý den já sama jsem alergik mám sennou rýmu,výborný je například flonidan a na rýmu pak rinocord forte nosní spray ale je to jen na předpis

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek