Ester1231

Znáte nějaké dobré klenotnictví v Praze?

Hledám obchod, kde mají výběr prstenů (sháním primárně zlatý s perlou) a aby to nebylo za úplně vesmírné ceny…

Odpovědi
gecco

Zkus třeba tohle – http://www.ho­dinymelichar.kva­litne.cz
😉
Ale – v Praze je klenotnictví ´na každém rohu´ a většina z nich ´na jedno brdo´…
Jen – pokud se chceš vyhnout astronomickým cenám, vyhni se turisticky atraktivním oblastem – třeba Starému městu…
A vyhni se i klenotnictvím ve velkých OC – ty jsou taky ´pastí na kavky´…
😉

Emefej

Levné a zaručeně pravé zlaté prsteny mi nabízela Rumunka před Metropolí na Zličíně.