krcek164

Znáte něco jako anglické uložto?

dobrý den, chtěl bych si stáhnout TV seriál v angličtině, ale na ulozto není. Neznáte prosím nějaký zahraniční server jako je uložto? Chtěl bych seriál v AJ, bez titulků.

Odpovědi
df

warcenter.cz

Grabca

Dobrý den, znám rovnou dvě;) :ediafire.com nebo mega.nz

anonym

Ahoj krcek164, hned když najedeš na stránky českého uloz.to, tak úplně nahoře, tam kde se přihlašuješ, je vlajka a po rozkliknutí je tam i tam i britská, po kliknutí na ni budeš přesměrován na anglické uloz.to.

mvbt

FastShare.cz je super