annas

Znáte kulturně vzdělávací pořad Kalendárium? Myslíte, že má divákům stále co říct od r. 1993, kdy se objevil?

Moderátorkou je Saskia Burešová, která jako by nestárla.

Obrázek
https://pixaba­y.com/cs/photos/ho­diny-pam%C3%A1tn%C3%ADk-cifern%C3%ADk-%C4%8Das-2050857/

Nejlepší odpověď
Kepler

Ano, sleduji jej pravidelně, stal se součástí neděle. Je to jeden z mála zajímavých pravidelných pořadů ČT.

Další odpovědi
ten který je

Když mám čas,tak pořad sleduji.Vždy mne zaujme a paní Saskia Burešová má výborný přednes.

iceT

Znám, i když nesleduji, a myslím, že stále má co nabídnout. Vždyť na světě byla a je hromada zajímavých lidí.
Vzpomínám si na jeden konkrétní díl, který byl o herci jménem Yul Brynner.

Cvrčák

Pořad jsem sledoval, díky Saskii Burešové si jej pamatuji dodnes. Dalo mi to spoustu zajímavých informací o zajímavých lidech. Pořad, který měl a má (pokud jsou i premiérové díly) přidanou hodnotu. Třeba nejvíce mě zaujal medailonek o Charliem Chaplinovi.

Drap

Znám. Nemohu říct pravidelně, ale dost často sleduji. Myslím, že je dobrý, dobře udělaný a přináší spoustu zajímavých informací. Škoda jen že takové pořady nejsou více zastoupeny ve vysílání.

jepik

Znám a sleduji akorát, když pořad nestihnu není možnost se zpětně podívat na tento pořad „ivysíláníČT“ z internetu.