Avatar uživatele
annas

Znáte kulturně vzdělávací pořad Kalendárium? Myslíte, že má divákům stále co říct od r. 1993, kdy se objevil?

Moderátorkou je Saskia Burešová, která jako by nestárla.

Obrázek
https://pixaba­y.com/cs/photos/ho­diny-pam%C3%A1tn%C3%ADk-cifern%C3%ADk-%C4%8Das-2050857/

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? vagra, Drap před 947 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Ano, sleduji jej pravidelně, stal se součástí neděle. Je to jeden z mála zajímavých pravidelných pořadů ČT.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ten který je

Když mám čas,tak pořad sleduji.Vždy mne zaujme a paní Saskia Burešová má výborný přednes.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

Znám, i když nesleduji, a myslím, že stále má co nabídnout. Vždyť na světě byla a je hromada zajímavých lidí.
Vzpomínám si na jeden konkrétní díl, který byl o herci jménem Yul Brynner.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Cvrčák

Pořad jsem sledoval, díky Saskii Burešové si jej pamatuji dodnes. Dalo mi to spoustu zajímavých informací o zajímavých lidech. Pořad, který měl a má (pokud jsou i premiérové díly) přidanou hodnotu. Třeba nejvíce mě zaujal medailonek o Charliem Chaplinovi.

Upravil/a: Cvrčák

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Znám. Nemohu říct pravidelně, ale dost často sleduji. Myslím, že je dobrý, dobře udělaný a přináší spoustu zajímavých informací. Škoda jen že takové pořady nejsou více zastoupeny ve vysílání.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jepik

Znám a sleduji akorát, když pořad nestihnu není možnost se zpětně podívat na tento pořad „ivysíláníČT“ z internetu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek