Danina65

Znáte internetové stanice, kde se dá poslouchat mluvené slovo?

Poslouchám AB rádio, kde je sekce Mluvené slovo.V poslední době mi jde poslech na PC, ale v mobilní aplikaci jdou pustit pouze některá rádia, sekce Mluvené slovo vůbec.Znáte nějakou obdobu?

Nejlepší odpověď
Kepler

AB rádio humor, AB rádio pohádka, AB rádio povídka. K dispozici po nainstalování RadioMaximus, kde jsou tisíce rádiových stanic z celého světa a všech žánrů. Jestli to ale jde i mobilní aplikaci, nevím.

Další odpovědi
Radius

Mluvené slovo vysílá také Český Rozhlas Plus, tam se hudba nevysílá. ČRo Plus vysílá na VKV FM, ale má málo vysílačů a přes internet.

jáára

Mluvené slovo je v mobilní app normálně, pouštím si před spaním.

Tarzan

ČRo Plus asi nejlepší.

marci1

Máš staženou tuto aplikaci?http://ap­p.abradio.cz/ 🙂