zjentek

Znáte i jinou podobně kyselou zubní pastu, jako je Lacalut Aktiv?

Ad Kepler: Ano, chutná tak. Ovšem nejen kysele. Popravdě je také i slaná. Takže…

Ohlížím se po podobně „kyselé“ pastě, či spíše pastě podobné chuti s výrazně stahujícím účinkem, jak je to na dásních citelné u této „Lakalutky“.

Nejlepší odpověď
anonym

Nevím, ale pokud je ti Lacatul Aktiv málo kyselý tak si jej vytlač do sklenky a nařeď s octem.

Další odpovědi
Kepler

Opravdu chutná kysele? Nikde jsem nenašel, že by tomu tak bylo. Naopak podle složení to vypadá, že kyselé složky jsou neutralizovány zásaditými (hydroxid hlinitý, laurylsulfát sodný, laktát hliníku) https://www.ma­lechas.cz/zub­ni-pasty/lacalut-zubni-pasta-aktiv--100-ml/ Ostatně to je i úkolem asi všech zubních past: neutralizovat kyselé prostředí v ústech a zabíjet bakterie. Navíc tahle pasta spíš patří mezí léčivé přípravky proti parodontóze.

mosoj

Ano, vysoce kvalitní Paradentol. Doporučovaný stomatology.

https://kultu­ra.zpravy.idnes­.cz/foto.aspx?r=vyt­varne-umeni&c=A081103­_194951_vytvar­neum_kot&foto=KOT26dda2­_Foto_05.jpg