Elile

Znáte horký nápoj Bombardino?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
hanulka11

Ano

jasně- hlavně je to nápoj který bezva zahřeje lyžaře a všechny zmrzlíky

Další odpovědi
iceT

Ano

Velmi dobré,velmi silné,u nás na váčnočních trzích velmi drahé(60kč)

dědapetr

Ano

Byl prezentován i v pořadu S Italem v kuchyni.

GM

Ne

filva

Ne

Ivanka99

Ano

krásně teplý, vaječný koňak paráda

hanulka11

no drahý za 60kč …ani bych neřekla ,vždyť je tam whiska a vaječňák a další přísady -je jasné podle toho jak velký kelímek prodavali . Ale stejně je to fajn lepší než svařák

iceT

Toho pití tam bylo tak deci,sice byl větší kalíšek,ale dali tam kotel šlehačky.Nechla jsem se zlákat,ale nebyla nikde napsaná cena,ta by mě odradila hned.A horká medovina mi stejně jede víc…:-)