England1522

Znáte film, který je o tom co by bylo když by vyhrál Hitler válku?? film je asi starý od roku 2000

známí říkaly že znají film (!ne dokument!) který je o tom jak hitler vyhrál válku. Film bylo asi natočen okolo roku 2000

děkuju :)

Odpovědi
NikkiHeat

Myslím že je to tohle:

http://www.csfd­.cz/film/13177-otcina/

cochee

No on to ani dokument být nemůže, že jo, protože dokument je filmové dílo týkající se skutečné události – a válka vyhraná Hitlerem jak všichni víme není skutečnost :)

bolak

cochee: to není tak docela pravda, on tenhle typ „dokumentárních“ snímků skutečně existuje, je to v podstatě takovej zvláštní žánr, možná že by se to dalo nazvat psudodokumentem, nebo padokumentárním filmem :) každopádně žánrově je to řazený jako dokumenty, a tímhle stylem je to taky točený

jeden příklad za všechny > http://www.csfd­.cz/film/311788-co-by-kdyby/ a doknce je tam jeden díl, který se zabývá přesně tímhle zmíněným tématem

cochee

Děkuji, příklad: zajímavé, zvlášť ta diskuze 😁