Damiana

Znáte Dadalovu kuchařku?

Narazila jsem na ni na netu a ráda se s vámi podělím, pokud o ní ještě nevíte…
Líbí se mi, že tam nejsou jen recepty, ale i zajímavosti o používaných potravinách a pochutinách – a také – velmi přínosný lexikon kulinářských pojmů.
Mrkněte na to.:-)
http://dadala­.hyperlinx.cz/

Nejlepší odpověď
Illines

Znam a je to fakt zajimave mam takove knihy rada.Mladi by si na to melo mrknout.Je to uzitecne.

Další odpovědi
hanulka11

Takové mám ráda – dá se dozvědět mnoho zajímavých věcí kdysi jsem na ni narazila- ale neměla jsem uložený odkaz a díky, žes mi ho připoměla