RyuzakiKate

Znáte/čtete Pratchettovy knížky?

A čtete je? Já teď byla donucena zkusit něco přečíst a zatím mě to docela baví, místy je to vtipný, některé myšlenky se mi aj líbí… Ale mám trochu obavy, jestli tento autor nepíše jen… uměle, pro peníze, ne že by ho to bavilo. Nechci ho tím nijak urážet, ale přijde mi trochu podezřelé, že má taková kvanta knížek..
Obyčejně takové věci nečtu, jsem zvyklá na něco jiného, tak bych ráda věděla váš názor, pokud tedy máte zkušenosti s tímto autorem, díky. :)

Doplňuji:
Hm, no dobře, nemělo to vyznít tak, že sama nečtu a musí mě k tomu někdo kopat, ale nevadí. Tady mi jde spíš o to, že jsem zvyklá na svoje autory a fantasy (i takovéhoto druhu) jsem nikdy nečetla a ne úplně snáze přijímám nové věci. Tak.

Odpovědi
anonym

…„byla donucena zkusit něco přečíst“…
Čóóóvěče…-…já čtu rád – mne spíše od knížek odháněli…
😁
Nemyslím, že by psal pouze „pro peníze“ – a nemyslím si to právě proto, že napsal „kvanta knížek“, které se výborně čtou…
Doplňuji:
Já to pochopil – jen jsem neodolal a rejpnul si…
😉
Já zase nečtu třeba červenou knihovnu.
😉

quentos

zatím jsem četl jednu, docela se líbila, takže do budoucna si určitě přečtu další. Jedna hráčka scrabblu vo něm na turnajích furt mluví, takže nehrozí, že bych na to zapomněl, vždycky mi to připomene ;{)>

Yggdrasil.

  • _-