habl 2

Znáte či existuje v Praze společnost či osoby které by vykupovaly alkohol či tabákové výrobky ?

Dobrý den , možná se vám zdá moje otázka podivohodná ale mam k otázce pádné důvody kde budu ráda za každý tip podotýkám že mam na mysli alkoholické nápoje prodavané v trafikách s určitou kvalitou(s cenou okolo 1000 kč ) ohledně tabakových výrobku mam především na mysli doutníky,cigarety a určité příslušenství k nim. kde bych se chtěl na závěr zeptat potřebuje k tomu něco?

Odpovědi
Drap

Proč by to někdo vykupoval? Co by z toho měl? Od zlodějů a podobně to vykupují za malou cenu podvodní obchodníci a znovu prodají.

habl 2

Protože jsi můj zaměstnavatel myslí že jsem několik flašek vzala a někde střelila (obchod atd..) proto jsem ptám abych dokázala že nic takového neexistuje nehledě na to že s alholem mam zkušenosti asi jako s danovým přiznáním .

Lgee

Jj