Braník

Znáte alternativní kojení?

http://www.ko­jeni.net/alter­nativy.php
Doplňuji:
Museli jste to někdy u svých dětí použít,nebo vaše děti to museli u svých dětí použít?
Setkal jsem se s tím ted poprvé,děkuji za příspěvky,

Nejlepší odpověď
Deli

Jasně, někdy jsem to použila u všech svých tří dětí. Většinou stříkačkou po prstu v době, kdy se kojení rozbíhalo a neměla jsem ještě dost mléka, tedy u novorozence.
Dřív se dávala láhev, ale dítě brzy pochopilo, že pít z lahve je snazší, a preferovalo láhev. Kojení tak nešlo dobře.

Další odpovědi
Damiana

Odpověď na tvou otázku: Ne, protože jsem ho nikdy „nepotřebovala“, takže jsem se o (jakékoli) kojení ani nikdy nezajímala.

Jen mě interesuje, jak jsi se s tím setkal ty, jak jsi přišel na onu stránku, potažmo otázku…:-)
(Dostal jsi mě ovšem zejména tím, jestli ho muselY použít i děti u dětí…:-)
Dobré:-)))

Drap

Známe. Toto neni nic nového.

nonnel

Já už jsem dost starý, takže pro mě to nové je. Taky bych se to rád dozvěděl. Dřív nic takového snad nebylo, nebo ano?