Majkl789

Známky,cena ???

mají nějakou cenu známky
Magyar Posta : (1ft,4ft,2ft)
LESOTHO: (General Mickey,Hussar Pete,Grenadier goofy,infatry man ludwing von drake)
Cuba correos : (Laolo del tabaco,vivienda típica maya)
MONGOLIA : (Grus monahas,grus leucogeranus,mo­torcar president 1897,armstrong siddeley 1904,russo balt 1909)
NICARAGUA : (Correos 1984,Aereo 1984)
ČESKOSLOVENSKO : (2 koruny,50hal,1ko­runa,5hal,10ha­l,20hal,15kčs,4kčs,5k,1­.20,1.20K,80hal,6­0hal,20kčs,2.40,10k,30h,­3kčs,1.50,2kčs,7kč­s,1.60,3k)
Deutschesreich (generalgouverment) : (60,60,30,4k,­12,6,24)
deutsche : (bundepost 10)

POSTA ROMANA : (munchen 72

Nejlepší odpověď
anonym

Kdysi jsem měl stejný problém,šel jsem,já blbec,k odbor­níkovi.Bylo mi řečeno,že známky nemají ani cenu papíru.Přitom měl tak lhostejný výraz,že to bylo divné i mně.
Měl jsem to vyhodit,nejlépe u nich.
Lhal,známky jsem s obtížemi prodal,nezbohatl jsem,ale pár tisícovek z nich bylo.
Prostě – je to problém,najít někoho,kdo vám řekne,že by byla škoda toho modrého Mauricia vyhodit.

Další odpovědi
ten který je

Možná by jste tady mohl najít informaci a zorientovat se.

http://www.znamky-mince.cz/