Fildas

Znamená něco pro vás Pátek 13? ( Dnes je Pá. 13. )

Co jsem se dočetl na Wikipedii. Tak pátek 13 byl hlavně pro templáře den jejich zániku. Máte také strach z toho to dne? Nechodíte do práce, necestujete apod.? Dnes ke mně má přijít návštěva, doufám že se jim nic po cestě nestane když je Pátek 13.

Nejlepší odpověď
anonym

Pátek třináctého je naprosto normální den a navíc můj oblíbený. Nemám z něho strach, ale naopak ho mám ráda.
Doplňuji:
Jsem se dívala a příští pátek třináctého bude až v září roku 2013, tak si dnešek hezky užiji.

Další odpovědi
anonym

Takových a podobných otázek tady v minulosti už několik bylo.Pokud tě tak zajímají názory na tento den-podívej se,víš kam .:D

Děda Louda

Do práce nechodím. Stejně, jako kterýkoli jiný pátek. Je to ale nesporným signálem toho, že se blíží víkend.

iceT

Nejsem na datum pověrčivá,takže mě pátek 13 nicmoc neříká,většinou ani nevím,že zrovna 13 je.

led

To je nešťastný deň! Strašné! Strácam nárok na titul bezdomovca :(
Idem si prevziať rekonštuovaný byt po 1,5 mesiaci bývania na slobode… a teraz zase starosti s večným upratovaním. Je mi z toho smutno, ešteže prší, nesmoklím sama…
PS.
Ale keby ste nepovedali, ani si nevšimnem…

briketka10

každýho třináctýho jsem skládala zkoušky a pátek 13 mě nijak nerozhází :D

hanny 2

Máme dnes v rodině svatbu – vdává se neteř – obřad je na parníku na přehradě – je to smůla že prší a je vcelku zima,ale snad jim prší štěstí!Kdo by to předpokládal,že ještě před před několika málo dny by člověk vedrem chcípl a dnes je o 20°C méně.Tak doufám,že nepřijde ještě bouřka a parník se s náma nepřevrátí!!!

Lucijej

Já jsem v pátek třináctého maturovala a úspěšně od té doby něco takového vůbec neřeším :o)

50centes

mám 5 kočičích černochů tak že nevěřim

Michal Kole

Jo, jsem nervózní, aby se mi něco nestalo.

vlk samotař

Já se 13 narodil /vyskytl/ jenom jiný měsíc tak na nějaký nešťastný číslo nevěřím.

mosoj

Pátek pro mně znamená že jdu do sauny.
Kolikákátého že dnes je ? No nic, za saunu vypláznu ztejně 110 Kč jako každý jiný pátek.

anonym

Mnoho,vždyt´ jsem se v tento den narodil a měsíc také sedí.

Damiana

Ani ne. Je to spíš zvyk a práce podvědomí – takové to: Aha, dneska je třináctýho, tak radši bacha… A taky se na tu třináctku všechno v pohodě hodí. Hlavně, když je někdo levej jak šavle celý rok, v pátek třináctého je z obliga…:-)

Lakeysha

pátek 13.je prostě pátek. Je to den jako každej jinej.