panenka

Znaky při psaní

Dobrý den můžete mi prosím poradit ?ted jsem si všimla že při psaní se mi objevuje .<br /><br /> můžete mi prosím poradit co udělat aby se mi to při psaní neobjevovalo?děkuji
Doplňuji:
DOPLNĚNÍ ADMINISTRÁTORA

Chyba je na straně provozovatele serveru a měla by být do 10 min. odstraněna.

Omlouváme se vám !

administrator odpovedi.cz

Nejlepší odpověď
annas

Také jsem tu značku viděla u své odpovědi a podivila se, zda nejde o nějakého šotka.

Další odpovědi
anonym

není třeba si toho všímat, je to chyba na výstupu nikoliv při vkládání, i editace přízpěvku funguje správně, takže to jednoduše programátoři za nějaký čas opraví a bude to v pořádku …

posílal jsem popis chyby … tato BR se za snad už brzy budou opět zobrazovat jako odřádkování
Doplňuji:
fajn 🙂, je to v cajku

FOG

Taky uz jsem si toho vsiml a premyslel,jestli nekteri clenove nemaji nekolik profilu.