Spott

Je možné vrátit staré zprávy na aktualizované Skype?

Zmizelé zprávy na skype

Dobrý večer, už je to nějaký týden co jsem nebyla na svém starém skypu, když jsem se ale přihlásila, v žádném chatu nemám ani jednu zprávu i když jsem si s těmi lidmi psala přes stovky zpráv.. jak je to možné? Dá se to nějak vrátit? Měla jsem tam dost vzpomínek, je možné že je to nějakou aktualizací?

Nejlepší odpověď
annas

Včera jsem aktualizovala Skype a nabídlo mně, zda chci stáhnout staré zprávy. Já jsem to ignorovala.Zkuste kliknout na zvoneček – mělo by se vám objevit výukové video,, tam se dovíte víc.
--

Otevřte Skype, stiskněte Levý Alt a naskočí vám lišta – Soubor Upravit Zobrazit Nástroje Nápověda – proklikejte, objeví se v Nástrojích Exportovat historii ze Skype 7 – Stáhnout ze Skype 7.

Další odpovědi
Roman71

Toto se dá velmi pravděpodobně vyřešit importem zpráv ze starší verze Skype. Stačí, když probrouzdáte menu programu momentálně používané nejnovější verze a zaručeně tam na možnost importu narazíte :)