sejtanka

Zmizela by korupce,kdyby náš stát řídily ženy?

Já si myslím,že ne,ale chci znát i váš názor.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Omlouvám se všem slušným, ale myslím, že pak by se to opravdu mohlo jmenovat bordel.
Takže ne.

Další odpovědi
dědapetr

To by se nemohlo tak jmenovat,to už je a nazývá se jinak.Třeba by to čas vydržely a za čas by to bylo stejné,podle toho že už tam pár žen je.

anonym

Já mám takový pocit,že politiky,kteří jsou ve vládě,řídí vlastní ženy či milenky!

anonym

Ani náhodou!Bylo by to stejný,jen asi více hádek a komedie,kde jsou samý baby nestojí to za nic.

Ella

Ne nezmizela by korupce, akorát by byla lépe maskovaná ;)

SajmonModer

Ano.

franku

Samozřejmě ne.Bordel by to nebyl,protože v bordelu je pořádek a disciplína.Ve vládě ne,tam je to samá ku…