slavie

zmenšování fotek

Potřebuji zmenšit fotku.Má 3.37MB a já potřebuji maximálně 1.2MB.Nějak mě to nefunguje.

Nejlepší odpověď
alenka901

tento program je dobrý
http://www.sta­huj.centrum.cz/gra­fika_a_design/pre­vody_a_optima­lizace/mihov-image-resizer/?g[hledano]=zmen­seni%20fotek&g[oz]=0­.9

Další odpovědi
lukas

ahoj uplne nejjednodussi zpusob je otevrit si obrázek v Malovani(Paint), pravé tlačítko na obrázku a Editovat. Potom menu „Obrázek/Změnit velikost či zkosit“. Tam dáš třeba 50% vodorovne a 50% svisle a uložíš jako JPEG.

Nebo můžeš použít nějaký další program, já mám rád třeba JPEG Resampler, který umí předělávat i celé složky najednou – zadá se tam nějaká velikost fotky a složka a vše se zmenší..

Zdroj: www.macek.cc/sof­tware/files/dow­nload.php?fn=Jpeg­Resampler3.exe

Attack-design

v malování záložka obrázek