vagra

ZMĚNA CHOVÁNÍ POLITIKŮ.

PROČ SE NAŠI POLITICI CHOVAJÍ PŘED VOLBAMA JINAK NEŽ PO VOLBÁCH?

Doplňuji:
A myslíte si,že v tom mají nějakou roli peníze?

Nejlepší odpověď
dudu

Existuje přísloví „Když ptáčka chytají, pěkně mu zpívají“, no a oni potřebují ke získání koryt a korýtek hlasy voličů. Naslibují modré z nebe i suché z nosu, ale až mají svoje jisté, většinou ztratí paměť a nechtějí být již těmi naivními blbečky obtěžováni. No a my voliči pak koukáme jako nemocná telata.

Další odpovědi
mosoj

Protože ví že jsme oslové !!!

dagry

Protože jsou to falešní ko---ti a dělají to samozřejmě hlavně pro peníze. U stroje ve fabrice na 3 směny by z nich nikdo nedělal.

Tombik

Aby získali voliče, resp. peníze :).

oskar

Sliby,sliby,skutek utek.

panenka

Protože špatným chováním by si těžko přilákali voliče.
Proto se tak chovají ,až bude po volbách budou si stejně dělat co chtějí a nás na obyčejné lidi zase zapomenou.

Nuk nuk

Každé politické straně jde o to, dostat se k moci a k tomu v našem státě potřebuje lidi. Pokud lidem dají lákavé sliby a budou se chvíli chovat dobře, mají větší pravděpodobnost, že jim lidé dají své hlasy. PO volbách už je to jedno.

Peníze v tom samozřejmě hrají obrovskou roli. Kdyby pánům nahoře hrozilo, že kvůli své pozici budou mít hluboko do kapsy, tolik by je to vládnutí zase nelákalo, ono je to jinak docela náročné řemeslo. Jenže to jim naštěstí nehrozí.

Michal

Čemu se divíte? Když ptáčka lapají…a naši politici pějí ódy.

Zdroj: život

člověk

Chovají se stále stejně,jen před volbama je častěji spatřujeme a vnímáme,a také jednou za čtyři roky jde o peníze.tady ne naše