dudu

Změna charakteru těchto stránek

Když procházím obsah jednotlivých otázek, nabývám dojmu, že zde již bohužel není ve většině na co smysluplně odpovídat.
Jejich všeobecný a poutavý mix se změnil na zcela odborné, /ty možná patří na jinou adresu/ nebo na dotazy podporující další růst kriminality jakož i nešvaru, a dále pak valnou část přestavují dotazy podporující lenost některých autorů využít především svoje znalosti, vytvořit si a uplatnit hlavně vlastní názor.
Poslední pak jsou otázky, na můj vkus téměř stupidní, jako třeba „proč má kočička zakroucený tak, či onak ocásek“.
Tento názor je nejspíše subjektivní, ale nemá jiný cíl, než vyprovokovat Vaši reakci na téma „jdeme správným směrem“?
Doplňuji:
pane Člověče., když zmiňujete tu výstavu koček tak chcete snad naznačit, že mám zakroucený ocas?

Nejlepší odpověď
rynek878

Naprosto souhlasím,jsem tu vlastně chvíli,ale kolikrát když sem na tyto stránky zavítám,tak opravdu zjistím,že nemám nač odpovědět,tak rychle přejdu na jinné stránky.

Další odpovědi
kropitko

já jen dodám,komu se to nelíbí,ať si ..... políbí,mě je to fuk,už jsem to tu psala několikrát. je na každém,jestli tu chce odpovídat a klást otázky. Já jsem zatím ve fázi,kdy mně to baví, i když musím přiznat,když se tu začalo s falešnýma odkazy,tak jsem váhala,zda mám navštěvovat stránky,kde to není fér. Jinak téma otázek je občas zarážející a odpovědi občas na nic…

anonym

Pan Člověk – neprotiřečí si to? Co se Vašeho zakrouceného ocásku týče – Váš problém.

GangstaHelper

Nezbývá, než souhlasit.

Nezdá se mi to až tak kritické jako Vám, ale nějaký sestup je znát.

ten který je

Je to jak kdy,někdy se musí člověk pousmát a zívat nudou a někdy se musí popřemýšlet a být rád za nové informace.Jsme lidé a každý máme jiný pohled na věc a myslim si že je to tak dobře.

atriplex

Je fakt, že mnohdy se jedná o lenost. Já většinou (pokud to rovnou nevím), tak zadám klíčové slovo do googlu a hned mám odpověď a tudíž skutečně je zde plno otázek zbytečných. Ovšem pokud nelze najít odpověď přes goodle mají tyto stránky opodstatnění, ať již je otázka sebevětší blbost. Je pak na čtenářích, zda budou na blbou otázku odpovídat a tím autora dotazu povzbuzovat k další, ještě stupidnější otázce…

oskar

Naprosto s Vami souhlasim.

Michal

V mnohém máš pravdu.

člověk

asi jste nebyl na výstavě koček.....a sám jste důkazem toho o čem píšete,v opačném případě by jste tu už nekomunikoval­.......

ReHu

Dudu > souhlasím.
Ještě jsou dobré otázky typu: Proč nemáte rádi .....? 🙂

kočíčí

Jsi nějaký důležitý,nemusíš se na nic ptát,ani na nic odpovídat,aby ses neposral.....­....ahojky

Zdroj: kočičí