Avatar uživatele
Miroslavst

Změna avataru na odpovědích

Zajímalo by mě, zda jste si změnili svoje jméno, respektive už nepoužíváte dřívější a nyní vystupujete pod jiným jménem zde na odpovědích.
Je mi jedno jaký důvod vás k tomu vedl, ale zajímá mě jen ta změna.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? panenka před 5099 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

depak, jsem to furt ten samej já ;{)>

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Jahoda

Ne, pořád jsem to já, Jahoda. Když jsem se tu 30.12.2009 za­registrovala, byla jsem zde poprvé a dala si mojí přezdívku. Od té doby jsem to pořád já a nic jsem si nezměnila. Pořád vystupuji pod mojí přezdívkou Jahoda. Žádnou jinou nemám 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
vagra

Od 3/2010 stejně a nikdy jinak!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BENYTA

Nedá mi to,se nezeptat,vás zajímá ZMĚNA a ne důvod,který k ní vedl.Stejně si myslím,že pokud to někdo udělal,že to veřejně nenapíše,právě kvůli tomu DŮVODU.A od Standy taky zajímavá poznámka na diskuzi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Jsem stále od začátku ten který je.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Já vystupuji stále pod stejnou přezdívkou PANENKA.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucimia

Také mám stále stejnou přezdívku – Lucimia.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lorja

Vystupuji stále pod stejným jménem a nemám důvod ho měnit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Už jsem si na sebe zvykla a změnu bych provedla pouze v případě, kdyby byly možné fotografie.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kropitko

Já se domnívám,stejně jako Standa,že je to úplně jedno,pokud ten dotyčný nepoužívá dalších pět avatarů.

před 5099 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
standa

Miroslave, 5 uživatelů vám odpovědělo. Mohu se prosím zeptat, jakou informační hodnotu pro vás tyto odpovědi mají? Nic ve zlém… 🙂

před 5099 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Miroslavst

Možná se mi to jen zdá, ale někdo tu zmizel a už nevidím jeho odpovědi. Přesto podle určitých znaků v odpovědi se domnívám, že zde vystupuje pod jiným jménem.
Nemyslím, že by si přiděloval body, ale prostě se jen změnil a nyní je „někdo jiný“.
Schválně nepíšu jestli je to on nebo ona. Prostě jen tak všeobecně, někdo.

před 5099 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
standa

JJ, taky jsem si všimnul a jsem si jist na 100%, že vím o koho jde a i přesto, že bych mohl spekulovat a bulvarizovat jeho(její) pohnutky, tak tvrdím, že JE TO ÚPLNĚ JEDNO, protože na tomto serveru máme úplně jinou roli, ne?

před 5099 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

I já se domnívám, že nezáleží na tom, zda někdo začal znova s jinou identitou. Třeba měl nějaký důvod. Určitě mu nešlo o body, protože o ty přišel.
Hlavně že neodpovídá z několika profilů.

před 5098 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Ještě dodatek. Nedokončila jsem větu.

Rovněž v předchozím zrušeném profilu si vytvořil určitý okruh uživatelů, jimž jeho odpovědi byly užitečné. Při novém avataru musel začínat prakticky od nuly.

před 5098 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek