invidualblue

Myslíte, že nebudu mít problémy s OP, který se mně zlomil den před odletem?

Zdravím, stala se menší nehoda a občanský průkaz se mi zlomil den před odletem, občanku jsem zatím zalepil a dal do obalu na průkazy, na první pohled to vůbec nejde poznat ale bojím se co mi můžou na to říci na letišti :/ popř. jaký by byl postup abych mohl odletět? (pas právě nemám)

zlomený občanský průkaz den před odletem

Odpovědi
Dochy

Je možnost pořídit OP do 24 hodin, nevím jestli to stačí a jestli vydávaj i v soboru. To samé tuším i pas. Jestli se Ti podaří s tím OP projít netuším. OP v pouzdře Ti ale na letišti neprojde, budeš ho muset předkládat ke kontrole.

Kelt

Já měl pas, na kterém jsem byl v Německu, ale když jsem chtěl do Rakouska, tak mne zadrželi naši na hranici, protože mi udělali špatnou perforaci stránek. Bylo to v roce 1991. Takže záleží na koho narazíš.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.