Julie

zlo..dobro..zlo­..dobro..? Čeho je více?

né vše zlé je pro něco dobré…raději se vést vše dobré je pro něco dobré…protože zlo plodí zlo..myslím že už zla je na námi vytvořeném světě dost..spousta lidí nerado chodí do práce a přitom jsme si tento sysrém vymysleli sami my lidé..tak už nejspíš na začátku tohoto tvoření žití vznikla chyba…ráda bych se vrátila na počátek..možná že ten počátek je v každém z nás..protože každý máme ten svůj svět..přece jaké si to uděláš takové to máš, toto je mnohem pravdivější než vše zlé je pro něco dobré! Já jsem třeba momentálně uvnitř nešťastná, protože jsem lhala, protože jsem nedávala tolik lásky kolik jsem dostávala, protože jsem zradila důvěru, která mi byla dána, protože tím podvodem, tou lží a jen braním lásky jsem sama sebe zhodila ze schodů po kterých jsem stoupala nahoru vedle člověka který mi tu důvěru a lásku dával..dole jsem smutná, snad dole není můj svět, snad dole pro mne neznamená uvnitř.. vlastně se v tom svém nevyznám a myslím že jestli budu schopná se teď když si tohle uvědomuju věnovat sama sobě, budu moct bez pomoci dalšího člověka vystoupat schůdek po schůdku a tvořit si sama v sebe důvěru a lásku, ..

Odpovědi
Nuk nuk

Inu, bohužel Tě asi zklamu. Zla je více a ač je to sebenepříjemnější informace, stále ho přibývá.

Ale mohu Tě povzbudit, existuje i dobro. I ta Tvá chyba se dá překonat a zvládnout. Především potřebuješ odpuštění – odpustit sama sobě, přijmout odpuštění.
Odpuštění se tedy nehledá snadno, ale kdo hledá najde. Mohla bych Ti o tom napsat i víc, ale sem to nejde.

alenka901

V DNEŠNÍ DOBĚ JE BOHUŽEL VÍCE ZLA

K zamyšlení

Zlo zde bylo vždy, ale v dnešní době padají hranice, které nás měly chránit před jeho šířením, tudíž se rozrůstá geometrickou řadou. Se zlem můžeme bojovat účinně i neúčinně, podle toho, kterou cestu si zvolíme:

http://www.kza­mysleni.estran­ky.cz/clanky/mi­lost-a-odpusteni.html