lilalola69

Máte někdo zkušenosti s brigádou v Regiojetu?

Má zde někdo zkušenosti s brigádou v Regiojetu? Konkrétně pozice prodejce jízdenek nebo z pohledu stevarda a ostatních pozic. Všude čtu bohužel jen negativní recenze.

Zkušenosti s brigádou v Regiojetu

Odpovědi
triqma

Recenzi nemám, ale jestli tam nastoupíš, přines tam trochu lásky a pochopení, dobré nálady. Moje zkušenosti s nima z pohledu zákazníka jsou většinově negativní. Jejich arogance a lhostejnost by se dala krájet. Bohužel jsem většinově neměl dobrou zkušenost, asi špatná náhoda.

Hlada

Rozhodně to není práce pro každého. Když nemá k lidem vztah, tak to dopadne tak, jak píše trigma.
Také tuto práci vidím jen za strany cestujícího. S Jančurou jsem jel více, než 200krát a stevardky byly příjemné, usměvavé, veselé, povídavé, některé si vymýšlely vlastní hlášení, prostě pohoda. Na co si ale holky stěžovaly, že je Jančura honí, mají nepravidelný a problematický odpočinek a než se naučí držet rovnováhu, mají otlučené boky od sedaček.