Avatar uživatele
jirka F

Zkoušel jsem to zadat do vyhledávače a nic jsem nenašel můžete mě poradit?

Jak se platí streamovací služby jako Voyo, Netflix atd. To se nějak vyplní každý měsíc příkaz k úhradě?

Zajímavá 0 před 432 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
elkon

tři kliknutí: https://voyo.no­va.cz/faq

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Dochy

Moc se bojíš. Otázka je, jestli to chceš, nebo nechceš platit. Pokud chceš, tak zkrátka provedeš víceméně obvyklou platbu kartou po internetu a oni si ji rovnou nastaví jako „opakující se“ a bude se Ti z karty strhávat automaticky dále bez Tvého zásahu, dokud tu službu sám neodhlásíš, nebo dokud se platba nějak nezablokuje (karta bez prostředků, expirovaná karta, blokovaná karta…)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mravenec

Jirko, prostě vyplníš údaje platební karty, ze které, respektive z účtu, ke kterému je přiřazena, pravidelně ve stejný den v měsíci odejde platba. Nedělej problém v tom, v čem není. Platím Netflix již skoro od startu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Filip84

No jo, no, tak když potřebuješ integraci, tak si o to ale musíš říct!

Tak napiš pánům Voyo a Netflix dopis, ne? Hezky, jak za krále Klacka, zabalíš, zapečetíš, pošleš. A pak jim pošleš peníze peněžním dopisem, jak za Marie Terezie, ne? Dojdeš na poštovní ouřad, koupíš speciální obálku na cenné psaní, vyplníš podací recepis, retour-recepis, abys měl c. k. kvitanci, že ty peníze obdrželi, pak zajdeš, zase, na poštovní ouřad a pošleš.

Nebo jim tam zavolej, pánům Voyo a Netflixovi, že potřebuješ integraci, jestli by Ti neposkytli iAsistentku, jo, nějakou takovou „s hlubokým hrdlem“, s kozama, jak s vozama, a co toho na sobě až tak moc nemá, protože je z chudý rodiny, aby Ti pomohla vyplnit ty údaje na tu platbu. 🤷‍♀️

Za optání nic nedáš! 😎

Takže: žádný problém, rád poradím, když vím víc! 👌😎😎😎

A, propos, sliboval jsi, že už tady přestaneš chodit. Ne, že bych na to nějak tlačil, nebo tak něco, pouze kulantně připomínám, že by bylo záhodno slovo dodržet, a v nějakém rozumném termínu, třeba: včera! 😃😎😎😎

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lgee

Když už tak VOYO, Netflix apod. Je jen propaganda.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
jirka F

Raději se budu dívat na televizi je to pro mě nějaké složité. 😮

Nový příspěvek