jirka F

Zkoušel jsem to zadat do vyhledávače a nic jsem nenašel můžete mě poradit?

Jak se platí streamovací služby jako Voyo, Netflix atd. To se nějak vyplní každý měsíc příkaz k úhradě?

Nejlepší odpověď
elkon

tři kliknutí: https://voyo.no­va.cz/faq

Další odpovědi
Dochy

Moc se bojíš. Otázka je, jestli to chceš, nebo nechceš platit. Pokud chceš, tak zkrátka provedeš víceméně obvyklou platbu kartou po internetu a oni si ji rovnou nastaví jako „opakující se“ a bude se Ti z karty strhávat automaticky dále bez Tvého zásahu, dokud tu službu sám neodhlásíš, nebo dokud se platba nějak nezablokuje (karta bez prostředků, expirovaná karta, blokovaná karta…)

Mravenec

Jirko, prostě vyplníš údaje platební karty, ze které, respektive z účtu, ke kterému je přiřazena, pravidelně ve stejný den v měsíci odejde platba. Nedělej problém v tom, v čem není. Platím Netflix již skoro od startu.

Filip84

No jo, no, tak když potřebuješ integraci, tak si o to ale musíš říct!

Tak napiš pánům Voyo a Netflix dopis, ne? Hezky, jak za krále Klacka, zabalíš, zapečetíš, pošleš. A pak jim pošleš peníze peněžním dopisem, jak za Marie Terezie, ne? Dojdeš na poštovní ouřad, koupíš speciální obálku na cenné psaní, vyplníš podací recepis, retour-recepis, abys měl c. k. kvitanci, že ty peníze obdrželi, pak zajdeš, zase, na poštovní ouřad a pošleš.

Nebo jim tam zavolej, pánům Voyo a Netflixovi, že potřebuješ integraci, jestli by Ti neposkytli iAsistentku, jo, nějakou takovou „s hlubokým hrdlem“, s kozama, jak s vozama, a co toho na sobě až tak moc nemá, protože je z chudý rodiny, aby Ti pomohla vyplnit ty údaje na tu platbu. 🤷‍♀️

Za optání nic nedáš! 😎

Takže: žádný problém, rád poradím, když vím víc! 👌😎😎😎

A, propos, sliboval jsi, že už tady přestaneš chodit. Ne, že bych na to nějak tlačil, nebo tak něco, pouze kulantně připomínám, že by bylo záhodno slovo dodržet, a v nějakém rozumném termínu, třeba: včera! 😃😎😎😎

Lgee

Když už tak VOYO, Netflix apod. Je jen propaganda.

jirka F

Raději se budu dívat na televizi je to pro mě nějaké složité. 😮