Živý jogurt 2

tak ted jsem dostal šílený záchvat smíchu,Nenaplněný se ptal jak pozná živý jogurt,opověd Annas byla ůžasná já bych se jen chtěla doptat jestli když sním jogur který je hodně stary nebudu ještě živější a mnohem rychlejší v běhu na vc,trošku mě to děsí já totiž kupuji aktivii kde mi živé kultůry slibují

Nejlepší odpověď
ten který je

Buraku ty to zvládneš,vždyt jsi chlapík ne?!

Další odpovědi
PostApMan

Po prostudování otázky Nenaplněný, mi naopak přišlo, že ty živé kultury přesně na datum minimální spotřeby umřou, nebo se výrobce odmítá zaručit za „pobíhající a až moc živý jogurt“ starší minimální spotřeby.

ReHu

  1. Buď to má výrobce tak přesně spočítané a vymyšlené, že „živé potvůrky“ umřou přesně na den spotřeby
  2. nebo nás trochu „kulí“
  3. nebo něco jiného?