drak

životni zahada…

proc se cloveku za 50 let nepodari ani jedna z veci kterou by si přál????????

Odpovědi
Nuk nuk

Myslím, že tohle záleží na tom, jak splnitelná jsou jeho přání ale hlavně, nakolik si člověk za svými přáními jde.

50 mi není ještě ani zdaleka, nemůžu tvrdit, že by se mi v životě splnilo úplně všechno, ale spousta mých přání se splnila.

Amisek

Zdravím..Myslím si že,když se věci nedaří jak bychom si přáli,tak za tím nejdeme tak intenzívně jak by se mělo..Proto když si něco přeji a chci to dokázat,tak nebudu řešit tisíc zbytečných věcí okolo,ale budu se snažit aspoň tu jednu pro mě nejdůležitější,do­kázat…Myslím si že to jde.

fortin

Draku, slyšel jsem o tom, že někdo (obecně člověk) musí hodně slevit ze svých přání i předsevzetí.
Další odpověd' je že pokud ti bude 50 let, musíš odečíst roky po kterých sis určené přání nepřál. Takže věřím že čas přijde ale hlavní je ta rodina.

Hanka.

že by se člověk málo snažil? a nebo je to pesimista a jeho sklenka je stále do poloviny prázdná. a nebo nevnímá předkrmy, protože čeká na hlavní chod, který už dávno zmiznul v propadlišti dějin. je to spíš o tom přání, myslím…

pitris

„Když budeš věřit a víru v sen neztrácet, tak se tvé podvědomí naučí žít s pocitem, že se něco(doplň si sám) podaří a pak bude tvé vědomí dělat vše, aby se sen splnil.“