Avatar uživatele
drak

životni zahada…

proc se cloveku za 50 let nepodari ani jedna z veci kterou by si přál????????

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5241 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Nuk nuk

Myslím, že tohle záleží na tom, jak splnitelná jsou jeho přání ale hlavně, nakolik si člověk za svými přáními jde.

50 mi není ještě ani zdaleka, nemůžu tvrdit, že by se mi v životě splnilo úplně všechno, ale spousta mých přání se splnila.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Amisek

Zdravím..Myslím si že,když se věci nedaří jak bychom si přáli,tak za tím nejdeme tak intenzívně jak by se mělo..Proto když si něco přeji a chci to dokázat,tak nebudu řešit tisíc zbytečných věcí okolo,ale budu se snažit aspoň tu jednu pro mě nejdůležitější,do­kázat…Myslím si že to jde.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fortin

Draku, slyšel jsem o tom, že někdo (obecně člověk) musí hodně slevit ze svých přání i předsevzetí.
Další odpověd' je že pokud ti bude 50 let, musíš odečíst roky po kterých sis určené přání nepřál. Takže věřím že čas přijde ale hlavní je ta rodina.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hanka.

že by se člověk málo snažil? a nebo je to pesimista a jeho sklenka je stále do poloviny prázdná. a nebo nevnímá předkrmy, protože čeká na hlavní chod, který už dávno zmiznul v propadlišti dějin. je to spíš o tom přání, myslím…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pitris

„Když budeš věřit a víru v sen neztrácet, tak se tvé podvědomí naučí žít s pocitem, že se něco(doplň si sám) podaří a pak bude tvé vědomí dělat vše, aby se sen splnil.“

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek