oskar

Zitra je Zeleny čtvrtek…

v hospodach budou čepovat zelene pivo,take to pijete?Jak Vam to chutna?
Doplňuji:
Starobrno je to 13stupn.pivo.

Nejlepší odpověď
kropitko

Mám ráda pivo,piju pivo,tudíž si nedokážu vysvětlit,jak je možné,že jsem ještě před velikonoci ve čtvrtek nepila zelené pivo,kam na něj chodíte???

Další odpovědi
BEAES

U nás se v hospodách bude podávat jen zelený špenát, pivo zůstává stále rezavé.

Miroslavst

A mě dajte pivo a rum 🙂

infant

Nečepuje se náhodou zelené pivo i na den svatého Patrika? Teda alespoň v Irsku, myslím.
No ale zelené pivo jsem nikdy nepil. Jen Zelenou s pivem.

faktor82

Sice to každý rok piju, ale není to nic extra :D

vecernice

A ZELENÉ PIVO BUDE!

panenka

Každý rok chodíme s rodinkou do pizzerie kde tohle pivo čepují měla jsem tu čest trochu ochutnat ale pro mě osobně nic moc.