Berušinka

Žít sama na sebe

Už teď vím, že do 4 let se budu muset osamostatnit. Ale hodně se toho bojím. Takové to těšení tam samozřejmě také je, ale převládá ten strach. Vůbec nevim, co všechno si budu vyřizovat. Abych něco neprošvihla a neměla nějaký „průser“. Měli jste to také tak ?
Doplňuji:
děkuji všem za odpovědi, snad to zvládnu

Nejlepší odpověď
kapka

Chybami se člověk učí. A když si nebudeš s něčím vědět rady, tak jsou tu pro tebe Odpovědi.cz. 🙂

Další odpovědi
anonym

když jsem si zřizovala firmu taky jsem se předem loučila s rodinou byla jsem přesvědčená že něco zkazím a zavřou mě,ale zvládla jsem to,nesmíte se bát a raději se vždy o všem předem informujte,dnes je štěstí že jsou různí poradci

panenka

Taky jsem se Berušinko hodně bála když jsem se stěhovala od rodičů a začala bydlet ve svém domečku.Najednou jsem nevěděla co dělat kam mám zajít ale hodně jsem se ptala svých rodičů kteří mi pomáhali,na úřadech a zvládla jsem to. Vůbec se neboj není to nic těžkého a pokud si nebudeš vědět rady stačí se zde zeptat a mi ti tu poradíme.
Nemáš zač určitě to zvládneš uvidíš