Hungalabunga

Zima je za námi, mám rýmu a kýchám, proč?

Teplo a nachlazení.

Nejlepší odpověď
Drap

Rýma a nachlazení neni záležitostí pouze zimy. Díky náhlým změnám teploty, průvanu a podobně nás to může stejně dobře postihnout i v létě

Další odpovědi
Rokio

Možná kvůli tomu, že jsi alergik.

elkon

Nejsi otužilý a máš málo vitamínů. Prostě nemáš odolnost.

nyjono

Rýma a kýchání nesouvisí se zimním ročním obdobím.
Pokud kýcháš, můžeš mít alergii.
Jestli to trvá víc než pár dní, je lépe zajít na vyšetření.K lékaři.

Kepler

Možná jsi získal alergii. Teď je dominantním alergenem březový pyl.

marci1

No jo, apríl. 🙂

Aprílové počasí se střídáním teplot, létající pyly a výtrusy plísní, stres po daňovém přiznání a zimou oslabený imunitní systém se na mnoha z nás projevují nepříjemnou rýmou. Je to sice problém ve většině případů banální, ale nesmírně obtěžující.

https://sever­.rozhlas.cz/ma­te-rymu-zapomente-na-kapicky-zkuste-nos-proplachnout-6861313