Avatar uživatele
bolak

Zika, je to náhoda? Co si o tom myslíte?

Je to opravdu náhoda, že v době, kdy v některých státech praská populace ve švech, přijde matička Země s nemocí, která v budoucích letech způsobí rapidní snížení porodnosti na všech kontinentech? Globální oteplování (nebo jak já říkám imunitní reakce naší planety, která stejně jako lidský organismus zvyšuje teplotu, aby dosáhla likvidace potencionálně škodlivých struktur) zřejmě nepomohlo, a tak je potřeba vyzkoušet to jinudy, nejlépe přes hmyz, kterého je všude dosti a podobně jako kdysi savci vystřídali dinosaury, nás nyní čeká stejný úděl a postupem času dojde ukončení etapy druhu homo sapiens a naši vládu nad Zemí tak vystřídá rasa hmyzích lidí.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, Adula.57, chachar1922 před 3004 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Uměle vyvolaná epidemie, aby farmaceuti měli nějaký kšeft. Ono se nakoupí vakcíny, viz Tamofil a vývar je zajištěný.

Prý to je už u nás: http://www.rou­ming.cz/upload/12651366_­1216730318340424_5325686­799109829328_n­.jpg

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

Ale prdlajs, je to stejnej humbuk jako nedávno ebola, o níž už jsem – to je zvláštní – dlouho neslyšel.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
gecco

To zpomalení populační exploze nebude tak ‚zhave‘, jak se nám snaží WHO namluvit…
ZIKA je naprostou drobnosti vůči ‚bezne‘ chřipce…
___
Nesmís všemu v tisku věřit.
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Quimby

Oproti malárii je nějaká Zika nebo Ebola absolutně neškodná, jen novináři se vždy něčeho chytnou…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Neni na tom nic neobvyklého. Stále se objevují nové nemoci a velké epidemie.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Tohle nikdo neřídí, ani matička Země. Je to normální reakce na měnící se prostředí. Na Zemi už mnohokrát došlo k vymírání, ať už kosmickými vlivy, nebo něčím jiným. Lidstvo je tady jen dočasně a můžeme tady být ještě milióny let, nebo zmizíme už v tomto století.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
orwell

Na náhodu nevěřím a na komáry? Jedině s tryskovým pohonem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rouzi

Podle toho co tu čtu, jde vlastně o velké nic?
Beru to tak, že to zlehčujete právě proto, že vám to dělá starost.
Nebo to bude tím, že jste ve věku, kdy děti již neřešíte.
Já osobně strach mám, i když už jsem dávno za zenitem…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek