luna

zijete nekdy ve svete snu

ze mate v hlave vlastni svet kam utikate kdyz se nedari v zivote

Nejlepší odpověď
Bunnik

Dělám to hlavně před spaním. Představuji si úplně nové věci nebo jen přemítám nad uběhlým dnem a uvažuji, že jsem třeba měla říct někdy něco jinačího… a jaký by to pak mělo dopad. Většinou jsem ve svých představách rázná obdivovaná žena :D

Další odpovědi
BEAES

Jo, když se nedaří, tak tam utíkám. Po procitnutí to bývá někdy ještě horší.

ten který je

Když je mi někdy smutno a je mi špatně z některých lidí,rád se zasním a vracím se do dětství.

Marvan

Já se připojuju do matrixu va takový situaci

oskar

Někdy ano.

led

mám šťastie, možno ako jedna z mála, môžem mať svoj svet snov, svoje vidiný a ešte čas strávený v tom svete mám zaplatený 🙂. V práci dostanem podklady, vbehnem do Kráľovstva Fantázie a po návrate ukážem svoju vidinu. Ale niekedy je to únavné a nie radostné.

Pepexxx

tak ne asi xD je to nejlepsi svet ktery patri jen nam a muzem si delat co chcem xD

anonym

bohužel mám tolik práce že si tento luxus nemůžu dovolit,ale někdy se zasním jeké by to bylo,kdyby…

iwetax

Ano, předstvuji si třeba, že jsem slavná lékařka nebo nějaká jiná slavná inteligentní žena která změní svět.

Michal

Ano a rád-odpočinu si,někdy sladce.

verka

Ano. Dokonce se tam vracím, na stejná místa, se stejnými lidmi. Někteří žijí právě jen v tom snu. Takže je to příjemné.