Avatar uživatele
luna

zijete nekdy ve svete snu

ze mate v hlave vlastni svet kam utikate kdyz se nedari v zivote

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? Fred, iwetax, BEAES, Bunnik před 5007 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bunnik

Dělám to hlavně před spaním. Představuji si úplně nové věci nebo jen přemítám nad uběhlým dnem a uvažuji, že jsem třeba měla říct někdy něco jinačího… a jaký by to pak mělo dopad. Většinou jsem ve svých představách rázná obdivovaná žena :D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
BEAES

Jo, když se nedaří, tak tam utíkám. Po procitnutí to bývá někdy ještě horší.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ten který je

Když je mi někdy smutno a je mi špatně z některých lidí,rád se zasním a vracím se do dětství.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Marvan

Já se připojuju do matrixu va takový situaci

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Někdy ano.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

mám šťastie, možno ako jedna z mála, môžem mať svoj svet snov, svoje vidiný a ešte čas strávený v tom svete mám zaplatený 🙂. V práci dostanem podklady, vbehnem do Kráľovstva Fantázie a po návrate ukážem svoju vidinu. Ale niekedy je to únavné a nie radostné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepexxx

tak ne asi xD je to nejlepsi svet ktery patri jen nam a muzem si delat co chcem xD

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

bohužel mám tolik práce že si tento luxus nemůžu dovolit,ale někdy se zasním jeké by to bylo,kdyby…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwetax

Ano, předstvuji si třeba, že jsem slavná lékařka nebo nějaká jiná slavná inteligentní žena která změní svět.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Ano a rád-odpočinu si,někdy sladce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
verka

Ano. Dokonce se tam vracím, na stejná místa, se stejnými lidmi. Někteří žijí právě jen v tom snu. Takže je to příjemné.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek