Avatar uživatele
dust8

Zhruba asi na kolik % využíváte vámi předplacené služby typu Spotify, Netflix atp?

Já se přiznám, že na to, že mám oboje předplacené, tak jich nevbyužívám tolik, abych využil plně peněz, kterých do nich dávám, ale snažím se to zlepšit. ;) Za mě tipuju takl 35% ze 100%.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 1630 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
callmehelf

95%

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
jáára

Nepoužívám nic placeného.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

Právě proto, že je neužívám, tak je ani nepředplácím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Pořádně nesmyslná otázka ale nepřekvapuje … je to stejné jako by ses ptal na kolik procent využíváte katalog software GOOGLE PLAY a posuzoval to podle toho kolik aplikací z něj má uživatel z celkového počtu 3 milionů staženo a kolik z nich aktivně používá, nikdo by se nedostal ani na jedinou promile, 🙂 stejné je to s google music, spotify, netflix … míra využití se neodvíjí od toho kolik si toho odkoukal ale zda to splnilo nějaký účel případně zda tě to vůbec bavilo sledovat

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

představ si hypoteticky někoho kdo nabídku netflixu využil na 100% a odkoukal veškerý obsah který tam nabízí 🙂 jenak je to zjevně televizní maniak, a druhak to vůbec nic nevypovídá o tom zda se při sledování toho obsahu vůbec bavil nebo to naopak hodnotil jako nudu a zabitý čas. Přesto jeho procentuální vyjádření využití nabídny netflixu by bylo 100% … o ničem takové číslo nevypovídá.

před 1629 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek