jivaj

Ženy v pokušení

Dá se už někde stáhnou film Ženy v pokušení?

Nejlepší odpověď
alexandra

Když má někdo dotaz,který tu už sice byl a on o tom neví,tak přece nebude hledat hodinu mezi tolika otázkama.Tak pošlete odkaz,když víte kde,a neříkejte pořád,že už to tady bylo.Každý to nečte všechno a pořád.
Co se týče filmu Ženy v pokušení,tak české filmy se tak brzy po premiéře,jak americké neobjeví.To by musel někdo natočit v kině a to asi nikdo nemá odvahu.
Otázka pro geOrge: Legální nebo nelegální,tak si myslím,že nikde ještě nejsou.Když myslíte že jo,tak napište kde???? Nejsou nikde!!!!!!

Další odpovědi
anonym

Ano, ale legální to není.

na tvůj dotaz je tu už více starších ale stále platných odpovědí, stačí hledat „p2p“