michalds

Ženy, která z Vás jste už někdy použila vibrátor?

Akorát si nejsem jist, zda Voltaire a Lgee jsou ženy :D

Odpovědi
theNatkus

Ano a byla jsem v 8. nebi.

Voltaire

Já ne, je to nemravné.

Lgee

Já ne, je to nemravné.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

VanesskaMala

Ja a je to super… Ale jo, spíš kdo ne :D A pokud někdo takový je, tak by měl, pač neví, o co přichází :D

Lailinka

Já jsem se jim třeba dlouho bránila, ale nakonec jsme se s manželem domluvili, že to zkusíme a teď jsem za to fakt ráda. Ten sex je s hračkama fakt super :) Nakupujeme na e-kondomy. Doporučuju jejich lubrikanty.

podger

To samozřejmě udělaly všechny ženy. Jenom Lgee dvakrát a bylo to jen náhodou.
Co je tohle za pitomou otázku?

podger

Kdybys byl žena, tak by jsi to věděl.

aliendrone

Myslím, že otázka by měla znít „která NEPOUŽILA vibrátor“, popřemýšlej – CO KDYBY se uráčily odpovědět? ;) :)