12kolemjdouc

Zeny, co si myslite o Georgu Clooneym?

Rozhodne jsou atraktivnejsi muzi, ale je Clooney spis prumer nebo lehky nadprumer? Slysel jsem pozitivni i negativni nazory. Co si mam myslet?

Odpovědi
seraphico

Nejsem žena, takže nebudu odpovídat na otázku, co si myslím o Clooneym. Ale nechápu, proč se ptáte, co si máte myslet? To jste zvyklý, že za vás myslí ostatní? Zajímavé :)

help7

Taky nejsem žena, ale řeknu jaké mám o něm mínění. Herec dobrý a co se vzdhledu týká, vím, že je ženami velmi pozitivně vnímán, dokonce vyhrál i různe ceny (něco jako nejpřitežlivější muž, muž roku nebo něco takového). Často je označován za nejcharizmatič­tějšího muže holyqoodu nebo jeden z top 10.
Ženám se asi líbí podle obličeje, oči, vlasy, tvar brady, úsměv a taky celkové charizma a šarm, což on určitě má. Má i svůj osobitý styl v oblékání, účesu. Takový drsný a sympatický kravaťák. Ženám se líbí. I teď, když už má šediny nebo vlastně už bílé vlasy a vousy. To se některým zdá dokonce u některých mužů atraktivnější.
Já negativní ohlasy na jeho osobu neslyšel, ale ne že bych se o to tolik zajímal. Ale často se o něm píše jako o přitažlivém a oblíbeném herci.

led

Rovnako ako každý muž, ktorý nie je kópiou iného muža (ani sa ňou nesnaží byť), aj G.Cloony vyžaruje isté fluidum, ktorým pôsobí na ženy. Na jednu pôsobí tak, na inú za inak. Pre niektorú môže byť idolom rytiera, pre inú zženštilým prvkom mužského pokolenia, pre ďalšiu spravodlivým medzi spravodlivými, pre tú zas podozrivým podvodníkom,… jednoducho, náš pohľad naňho je skreslený našim citom, myslením, verejnými aj šepkandou šírenými informáciami a skúsenosťami.
Je to človek, ktorému uveríte, že filmovú postavu nehrá, ale je to on sám. Aký je naozaj? To nehľadajte v bulváre.

Dodatok:
Pýtate sa, čo si máte myslieť… na myslenie používajte vlastný rozum a to, čo má každý človek v sebe: skúsenosti, cit a pocit.

iceT

Neznám osobně, ale stejně tě zajímá jen povrch, takže, je to sympaťák, více se mi líbí bez vousů.

RyuzakiKate

Mě udivuje, jak ti pořád leží v žaludku…
Kupříkladu mně se nelíbí, na mě je starej a není to ani můj typ. A ještě něco ti prozradím… Myslet si můžeš co chceš.

ivzez

Musí být zajímavá osobnost, když tolika zvědavcům a odpovídajícím tady na Odpovědích.cz stojí za vložení otázek a odpovědí.

led

ivzez trafili ste klinec po hlavičke. Aj keď to mnohé nepriznajú, ak ide okolo, neváhajú a pozrú naňho.