Avatar uživatele
anonym

Ženy,co máte rády na ženách?

Doplňuji:
Annas mluvíte mi z duše,zase bodík pro vás,,,obdivuji,jak dokážete být svá a na tak těžkou odpověď zvládnete odpovědět a přitom věřím,že jste nemusela nic vyhledávat na internetu. Dala jste do té odpovědi něco ze sebe…je to naprosto perfektní odpověď…

P.S. Právě to je to co,se mi na Vás líbí,,,,vtipná,chy­trá,inteligen­tní a precizní.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, vagra, Dmitrij před 4969 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Když jsou vtipné a inteligentní.

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
lorja

Toleranci a zase toleranci.Tu potřebujeme všichni.

před 4968 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

když je žena ženou,a k ženám patří mateřská láska,vlídnos­t,trpělivost,hu­mor,a takt

před 4969 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Gollumek.88

nic, je málo žen, které umí být pro ženu opravdové kamarádky. většinou je to jen samé pomlouvání za zády, zajímání se o to jak sbalit chlapy, zmalovat se, a móda. neříkám, že všechny, ale velká část ano. pak mi na ženách vadí schopnost nenávidět lidi/člověka celý život, protože nejsou schopny si s ním nebo s nimi vyříkat problém, který vznikl.. a tak podobně…

osobně mám radši za přátele chlapy. Narozdíl od žen, dokáží být dobrými kamarády. Co se vztahu týče :) to je samozřejmě jiná :) i mezi chlapama sou někdy sv*ně..

před 4969 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek