Super guy

Že v armádě České republiky vojáci(muži) nesmí mít dlouhé vlasy, že po celou dobu služby musí mít krátké vlasy?

Odpovědi
Disraeli

To oznamuješ nebo se na něco ptáš?
Jestli tě to zajímá podrobněji, tak: https://www.az­techonin.army­.cz/sites/aztecho­nin.army.cz/fi­les/dokumenty/za­kladni-stranka/vnejsi_vzhled_vo­jaka_acr.pdf (část čtrvtá).

zjentek

No, pokud má chlap cokoli jakkoli reprezentovat anebo reprezentovat přímo muže, neměl by při tom vypadat jako holka anebo „něco mezi“.

JežíšKristus

Je to dáno tím, že v armádě se neposlouchá metalová a rocková hudba. Metalisti a rockeři mají tudíž útrum. Jedině, že by si ostříhali ta svá hára, ale to se těžko stane. Stejně tak má smůlu Michael Jackson.