Avatar uživatele
MC Hujer

Co byste dělali, kdybyste se stali ze dne na den bezdomovcem?

Co byste dělali, kdybyste se stali ze dne na den bezdomovcem? Jakou první věc byste udělali, abyste se z toho dostali? Jen mě to zajímá 😀

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Savier před 245 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Savier

Šel bych si koupit krabičák.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Rokio

Našel bych si práci, neutrácel bych za ptákoviny a nabídl bych kamarádovi část mého příjmu od státu, abych u něj mohl bydlet.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Naivní otázka…
Pracující člověk se hned tak, bezdomovcem nestane.
Člověk dlouhodobě nemocný, bez práce a bez rodiny, už snadněji. Když není hloupý, poradí si včas, najde/vyhledá pomoc.
Mně zajímá, co budete jen tak dělat se svou češtinou 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cappuccino

Bezdomovcem se clovek muze stat velice snadno.
Priklad: rozvod, vystehovni z bytu, ktery patril partnerovi, ztrata zamestnani. V takove situaci se k vam moc kamaradu nebo pribuznych nehlasi.
Jeden clovek mi vypravel svuj pribeh – prave to se mu stalo. Prvnich 14 dni jezdil po Praze tramvajemi az do rana, aby se v zime zahral. Po nekolika mesicich v Praze se nakonec odstehoval do Jiznich Cech ke sve matce a hledal si prilezitostne brigady. Mc mu to ale neslo a porad hledal sponzory na svuj sileny projekt (chtel zalozit konskou farmu). Ale bez koruny muze asi tezko podnikat.
Velkomesto ale skyta vic moznosti. Ted ho obcas vidim v nejakych TV poradech, dela publikum.
Co bych ja osobne delala, nevim, protoze si takovou situaci vubec nedovedu predstavit.
Ale preziji jini, prezila bych i ja. Otazka je, za jakych podminek?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek