MC Hujer

Co byste dělali, kdybyste se stali ze dne na den bezdomovcem?

Co byste dělali, kdybyste se stali ze dne na den bezdomovcem? Jakou první věc byste udělali, abyste se z toho dostali? Jen mě to zajímá 😀

Odpovědi
Savier

Šel bych si koupit krabičák.

Rokio

Našel bych si práci, neutrácel bych za ptákoviny a nabídl bych kamarádovi část mého příjmu od státu, abych u něj mohl bydlet.

da ny

Naivní otázka…
Pracující člověk se hned tak, bezdomovcem nestane.
Člověk dlouhodobě nemocný, bez práce a bez rodiny, už snadněji. Když není hloupý, poradí si včas, najde/vyhledá pomoc.
Mně zajímá, co budete jen tak dělat se svou češtinou 😉

cappuccino

Bezdomovcem se clovek muze stat velice snadno.
Priklad: rozvod, vystehovni z bytu, ktery patril partnerovi, ztrata zamestnani. V takove situaci se k vam moc kamaradu nebo pribuznych nehlasi.
Jeden clovek mi vypravel svuj pribeh – prave to se mu stalo. Prvnich 14 dni jezdil po Praze tramvajemi az do rana, aby se v zime zahral. Po nekolika mesicich v Praze se nakonec odstehoval do Jiznich Cech ke sve matce a hledal si prilezitostne brigady. Mc mu to ale neslo a porad hledal sponzory na svuj sileny projekt (chtel zalozit konskou farmu). Ale bez koruny muze asi tezko podnikat.
Velkomesto ale skyta vic moznosti. Ted ho obcas vidim v nejakych TV poradech, dela publikum.
Co bych ja osobne delala, nevim, protoze si takovou situaci vubec nedovedu predstavit.
Ale preziji jini, prezila bych i ja. Otazka je, za jakych podminek?