Sůwa

Zdravím všechny, je tu něco nového ( zajímavého )?

Nejlepší odpověď
Bedy

Dobrý den paní Sůwo, rád Vás tu vidím… vizte můj email, co jsem Vám poslal. Snad budete mile překvapena.

Další odpovědi
led

Vítam „stratenú“ medzi nami …
Pribudli nové otázky, nové odpovede…
Prišli noví užívatelia, odišli niektorí starí (nie vekom),
slovom Zem sa točí a život sa vyvíja ďalej a my s ním …
Za tých 134 dní sa tu objavili aj zaujímavé otázky.
Či je to nové a zaujímavé, to už nech posúdi každý sám.

anonym

Jsem velmi potěšen z Tvého návratu z dovolené. Sice mne ještě neznáš, ale poznáš (v dobrém slova smyslu) ! P.s. Deaktivace členů pokračuje k lepšímu !

Damiana

Ahoj Sůwo, jelikož sem teď moc nechodím, protože celé prázdniny cestujeme, nemám moc přehled. Ale když nakouknu, mám pocit, že vše je víceméně při starém.

bolak

Michal se naučil plavat.....apríííl :)