Neymy

Poradíte, jak vyřešit zaseknutí tabletu Huawei BGO DL09, který je i po zapnutí stále v HARD resetu?

Zdravim vás můžete mi poradit.Sekl se mi tablet Huawei BGO DL09 V HARD RESETU a kdys ho vždy zapnu zase je v hard resetu

Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.

Odpovědi
anonym

Co znamená zase je v hard resetu ? Hard reset je uvedení tabletu do továrního nastavení, znamená to tedy že při každém spuštění je tablet uveden do tovární ho nastavení nebo že se místo operačního systému pokaždé spustí jen servisní nabídka Android Recovery ?