Dudřík

Poradíte? Z telefonu Samsung Galaxy J3(2016) nejdou přesouvat soubory na SD kartu, protože vždy se mi všechno smaže.

Pokaždé když přesunu nějaký soubor z telefonu na kartu tak mi to napíše ze to bylo přesunuto ale ono to zmizí,nevíte někdo co s tím?Prosím o radu už nevím co s tím mam dělat…Děkuji

Zdravím,mam Samsung galaxy J3(2016)nejdou mi přesouvat soubory z telefonu na sd kartu,vždy se mi všechno smaže.

pozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.

Odpovědi
Edison

Do pole pro otázku patří OTÁZKA!! Kdo má hledat někde v textu, co vlastně chceš?

Mc Merkurion

… no, a přesunuješ je do složky ??? naformátovaná karta je ???

anonym

Ahoj Dudřík, kdysi jsem měl podovný problém, jen s tím, že se mi fotky na SD kartě samy divně upravovaly. SD kartu jsem následně vložil do počítače, abych zjistil jestli je to chyba telefonu, nebo karty. Ukázalo se po vložení se karta vůbec nehlásí, kdežto jiná ano. Ve Tvém případě bych to zkusil taky, případně SD kartu reklamovat (pokud je ještě v záruce), nebo koupit novou. Já jsem si novou koupit chtěl, ale pak jsem si uvědomil, že ani nebude potřeba.